RIPmusicjunkies
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

inside deepthroat

+3
happycloud
pont008
jofroid
7 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty inside deepthroat

Δημοσίευση  jofroid Παρ Ιαν 02, 2009 4:52 am

paul δικό σου...

Σοκ. Ο κόσμος ανάποδα. Πιο περίπλοκος απ’ ό,τι τον φοβόσουν. Το λάθος πράγμα στη λάθος θέση. Πάντα, όταν είσαι αδαής, αυτό που ξετρελαίνει τα αγόρια συνοδεύεται από αηδία και ανεξέλεγκτο μαγνητισμό. Τη ναυτία όλων εκείνων που δεν ξέρεις, τις κατατακτήριες εξετάσεις που θα σε στέψουν βασίλισσα της ηδονής, το άγχος της βαθμολόγησης στη σκάλα της απόλαυσης, εντονότερο εκείνου των πανελληνίων.

Την πρώτη φορά, ο φόβος του πνιγμού. Ο φόβος του θανάτου στη συνάντηση με τον έρωτα. Και το μικρότερο μέγεθος φαντάζει γιγάντιο στα χείλη του αδαούς χρήστη. Απειλητικό. Σαν την μπουκιά στα χείλη του ανορεκτικού παιδιού. «Θα φας όλο το φαΐ σου για να σε αγαπάει η μαμά». Ποτέ δεν κατανόησες τη χαρά που έπαιρνε η μαμά από το δικό σου μπούκωμα. Όπως κι εδώ τώρα. Εκείνος. Ανοίγεις τα χείλη κλείνοντας τα μάτια. Όχι από ηδονή. Όπως τότε. Για να ενδυθείς το ρόλο. Του καλού παιδιού. Της καλής ερωμένης, με φιλοδοξίες. Απαλή σαν γάτα, καταργείς τα νύχια σου. Καταργείς τα δόντια, εκπαιδεύεσαι σε μιαν εναλλακτική χρήση της στοματικής κοιλότητας. Πιέζεις τις παλάμες στην ανάσα της κοιλιάς, στις κοιλότητες των γοφών, υποβαστάζεις με γυναικεία τρυφερότητα την αντρική –υπόλοιπη– ανατομία. Μέσα από το οικείο, μυείσαι στο ανοίκειο. Στο στόμα το γεμάτο από γλυκιά βία. Το στοματικό στάδιο στον μέγιστο των πανηγυρισμών του. Από κάθε κύτταρο του κορμιού του αναζητάς απεγνωσμένα την απόκριση, το μαγικό εφέ. Εκστατική, ανακαλύπτεις τη δύναμη της γλώσσας, του σάλιου, της υγρής θερμότητας. Της δύναμής σου. Η –κακή σου– τεχνική δεν έχει σχεδόν καμία σημασία. Η πραγμάτωση της φαντασίωσης αποδεικνύεται ισχυρότερη της αμήχανης πραγματικότητας. Τώρα ξέρεις πόσο αρέσει στους άντρες «αυτό».

Στη συνέχεια, έπειτα από πολλά επεισόδια, χαλαρώνεις. Ανακαλύπτεις την ανεξέλεγκτη ροή ανάμεσα στα πόδια σου μέσα από τις αλλεπάλληλες κινήσεις. Την αίσθηση του βελούδου και του μεταξιού. Εκεί ακριβώς που αποτυπώνεται το πιο εύθραυστο του κάθε αρσενικού. Όχι στο μυαλό του. Εκεί. Ένα πέος δεν πρόκειται ποτέ να το γνωρίσεις αν δεν το πάρεις στο στόμα σου. Κατ’ επέκταση, και το υπόλοιπο του άντρα γύρω από αυτό. Αν δεν γευτείς τον έρωτά σου, θα έχεις χάσει το μισό του κομμάτι. Ένα πέος σού μιλάει μόνο ψιθυριστά, στο στόμα. Μόνον εκεί σου αποκαλύπτει τις φάσεις, τις ευαισθησίες, την τρέλα, την κούρασή του. Μόνον εκεί δεν σε ντρέπεται. Μόνον εκεί σου γλιστρά απαλά τα μυστικά και τις οδηγίες χρήσης του. Μέσα από μια σχεδόν μυστικιστική διαδικασία, που εξαγνίζει την αντρική βλακεία, καταργεί τα κόμπλεξ, τις αναστολές, τα κοινωνικά «πρέπει» του ρόλου του κι ό,τι επιθυμεί να κρατήσει κρυμμένο ο κάτοχος του οργάνου με το οποίο συνδιαλέγεσαι. Αρκεί να θες να μυηθείς. Με την ψυχή σου – και όχι με τις τεχνικές υποδείξεις των ειδικών εγχειριδίων. Μόνον εκεί και εσύ τεστάρεις το πόσο γυναίκα είσαι. Το πόσο ικανή να αγαπήσεις ένα –οποιοδήποτε– αντρικό σώμα. Τον Αντρα. Το στόμα δεν λέει ποτέ ψέματα. Μόνον εκείνο θα σου εμπιστευτεί την καταλληλότητα ενός καινούργιου έρωτα. Εκείνο θα ιεραρχήσει τις σχέσεις του βιογραφικού σου.

Πολλές, την πεολειχία τη μίσησαν εξαρχής. Δεν είχαν την «κλίση». Δεν θέλησαν να εισχωρήσουν στα μυστικά της. Ένας άλλος τρόπος να βασανίσει ο άντρας μια γυναίκα. Στη γυναικεία μεθοδολογία τους την κατέταξαν στις ανταλλάξιμες «χάρες», απόλυτα συνειδητοποιημένες ωστόσο ως προς την παντοδυναμία μιας πίπας. Ένα πρακτικό αλισβερίσι, συνώνυμο της «θυσίας» – «κάνε μου το δικό μου κι εγώ θα σ’ το ανταποδώσω»: Οι υπερπρακτικές των σχέσεων ή εκείνες που φροντίζουν υπερβολικά για την καθαριότητα, κατατάσσοντας αυτομάτως το πέος στη σφαίρα του μιαρού. Εκείνες που ορθώνουν γενικότερα τείχη, αποφεύγοντας την εις βάθος επαφή με τα ενδότερα τα δικά τους, των αντρών κατ’ επέκταση. Εκείνες που φέρουν το σώμα τους ως δώρο ανεκτίμητο, πλεονέκτημα, έπαθλο, τρόπαιο. «Αρκεί που σου κάθομαι. Να σου λείπουν τα κόλπα».

Ωστόσο, η πεολειχία από μόνη της είναι ένα σημαντικό κυρίως θέμα – και όχι απλώς το πρελούδιο μιας ιεροτελεστίας. Με τη χρήση, ανακαλύπτεις την υπέρτατη ηδονή του πνιγμού, το κύμα ζεστού ζωοφόρου θανάτου που σε λιγώνει ύστερα από κάθε βεβιασμένη κίνηση προς το βάθος του λάρυγγα. Εκεί ακριβώς, στα μεγάλα βάθη, αμέσως μετά την αίσθηση της αναγούλας, κατοικεί ένα άλλο ανεξερεύνητο σημείο G, η διέγερση του οποίου προκαλεί μια θάλασσα καυτού σάλιου, μιαν άλλη αναφορά στο σπέρμα, ευλογημένη και το ίδιο μαγική. Το οργασμικό σημείο της πεολειχίας από τη γυναικεία πλευρά. Οι κόρες διογκώνονται στο σήμα του κινδύνου της αναπνοής που τελειώνει, σέρνεσαι αργά προς τα έξω, ο κατακλυσμός του σάλιου που γιγαντώνει τη βάλανο, ιερή στιγμή, τα μάτια κλείνουν και συναντούν το Θείο, σαν ο εγκέφαλος να μην αιματώνεται πια, δεν το έχει ανάγκη, όλες οι ζωτικές λειτουργίες συντελούνται σε αυτήν εδώ την κοιλότητα, σε απόκοσμους ρυθμούς προσήλωσης, η έκσταση της Πιετά. Τα μάτια υγραίνονται από την πίεση του μεγέθους, η καρδιά τρελαίνει τους παλμούς της, οι παλάμες αναζητούν το μερίδιό τους στην υγρή τελετή. Η πλήρης ταύτιση της γυναικείας οντότητας με την αντρική. Ο απόλυτος έρωτας. Η αίσθηση που πάντα λείπει από μιαν ορθόδοξη διείσδυση. Η στιγμή της απόλυτης γυναικείας κυριαρχίας στο αρσενικό μέσα από την κατ’ εξοχήν στάση της υποταγής. Εδώ κάτω εγώ είμαι ο κυρίαρχος. Με την αλλαγή του ρυθμού παίρνω πίσω αυτό που σου χάρισα. Με μιαν απότομη κίνηση των δοντιών, καταργώ τον ανδρισμό σου για πάντα. Το παιχνίδι είναι ανεξέλεγκτο από σένα, ολότελα δικό μου. Ύαινα ή Μαντόνα, εγώ αποφασίζω το δράμα και την ηδονή σου. Είμαι ο Κρόνος, εσύ ο αρχέγονος γιος μου, άμα θέλω σε καταπίνω. Επιλέγω να ζήσεις όλη την ένταση του ερωτικού σου σώματος, άρα σ’ αγαπώ. Και μετά, η φρενήρης προσμονή του σπέρματος. Για να επανέλθεις στην πραγματικότητα που έχασες. Που ήθελες να χάσεις όσο τώρα θες να επιστρέψεις μέσα της. Ο παραλογισμός του ερωτικού διλήμματος, το κενό ανάμεσα στη ζωή και το θάνατο. Το σπέρμα, πρώτα στο στόμα, γεύση αποκρουστική όσο και ερεθιστική, μετά, τα δάκρυα της ηδονής, ρυάκια από πέρλες στο στήθος, στα μαλλιά, στα χείλη. Οι άντρες, λένε, αρέσκονται σ’ εκείνες που το καταπίνουν. Φτηνή υπερβολή – η ηδονή της όρασης πιο δυνατή από τα αόρατα βάθη του οισοφάγου. Ο ζωγράφος και ο πίνακάς του την υπέρτατη στιγμή της τελείωσης. Το άρτιο έργο της απόλαυσης, με το χρώμα να κυλά ζεστό πάνω του, αναδίδοντας τις οσμές του.

Πόσες άραγε συναντήθηκαν ποτέ με τον οργασμό μέσα από μια πεολειχία; Δεν έτυχε να γνωρίσω καμία. Κι ωστόσο, η πεολειχία ενέχει τον δικό της, έντονα εγκεφαλικό, οργασμό. Εκεί όπου συντελείται η απόλυτη συνάντηση της Ψυχής με τον Έρωτα. Μια ατελεύτητη προσμονή, ένα μεταίχμιο δόσιμο –όχι παραχώρηση– χωρίς ανταπόδοση. Σ’ αγαπώ γιατί αγαπώ αυτό που σου χαρίζω.
jofroid
jofroid

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : στα νιάτα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  pont008 Σαβ Ιαν 03, 2009 1:34 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Π(ιπε)Σ μα ποσο δικιο εχει Very Happy Very Happy Very Happy
pont008
pont008

Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Ηλικία : 28
Τόπος : προς το παρον εδω...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  happycloud Σαβ Ιαν 03, 2009 3:47 pm

Εδώ κάτω εγώ είμαι ο κυρίαρχος. Με την αλλαγή του ρυθμού παίρνω πίσω αυτό που σου χάρισα. Με μιαν απότομη κίνηση των δοντιών, καταργώ τον ανδρισμό σου για πάντα. Το παιχνίδι είναι ανεξέλεγκτο από σένα, ολότελα δικό μου. Ύαινα ή Μαντόνα, εγώ αποφασίζω το δράμα και την ηδονή σου. Είμαι ο Κρόνος, εσύ ο αρχέγονος γιος μου, άμα θέλω σε καταπίνω.


xaxaxa ...fantasoy na sta pei ayta mia gkomena prin ti pipa...xaxaxa
tha tis to empisteyteis meta?
happycloud
happycloud

Αριθμός μηνυμάτων : 113
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Ηλικία : 41

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  $LeNa$ Σαβ Ιαν 03, 2009 5:05 pm

mia alternative apopsh gia thn pipa!!!!
$LeNa$
$LeNa$

Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Τόπος : tha deiksei...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  AluNdra Τετ Ιαν 07, 2009 8:48 am

mmm..
AluNdra
AluNdra

Αριθμός μηνυμάτων : 2051
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Τόπος : PlaniTis HappY

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  aλx Τετ Ιαν 07, 2009 11:30 am

πιπα θεμα... (με την καλη εννοια)
aλx
aλx

Αριθμός μηνυμάτων : 143
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Ηλικία : 46
Τόπος : On the dark side of the moon

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  AluNdra Τετ Ιαν 07, 2009 11:32 am

panta i pipa exei kali ennoia
AluNdra
AluNdra

Αριθμός μηνυμάτων : 2051
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Τόπος : PlaniTis HappY

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  Paul Τετ Ιαν 07, 2009 6:19 pm

τζο επαιξες τις σωστες νοτες με το σωστο οργανο...ειμαι τυχερος που συναντησα τετοια γυναικα? κι απολυτα χαμενος που την εχασα?..τωρα δεν ειναι οι λεξεις που μου λειπουν μα η αισθηση..μερσι ε
Paul
Paul

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

inside deepthroat Empty Απ: inside deepthroat

Δημοσίευση  jofroid Τετ Ιαν 07, 2009 7:14 pm

Paul έγραψε:τζο επαιξες τις σωστες νοτες με το σωστο οργανο...ειμαι τυχερος που συναντησα τετοια γυναικα? κι απολυτα χαμενος που την εχασα?..τωρα δεν ειναι οι λεξεις που μου λειπουν μα η αισθηση..μερσι ε

η στιγμή που περίμενα, η ολοκλήρωση τούτου εδώ του τόπικ ήρθε. θα πρέπει να αποσαφηνίσω όμως ότι το πιο πάνω κείμενο είναι κουότ, το οποίο έχει χαρακτηριστικό τίτλο: 'στόμα εκστατικά ανοιχτό'! τιμούμε υπερήφανα τον συγγραφέα.
jofroid
jofroid

Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 16/12/2008
Ηλικία : 42
Τόπος : στα νιάτα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης